Aktualita

28.03.2023

Marketplace Kaufland.cz vstoupí do Česka v dubnu

Marketplace Kaufland.cz vstoupí do Česka v dubnu

Už 12. dubna bude do ostrého provozu uvedeno očekávané a v magazínu SELL již od loňska prezentované nové online tržiště firmy Kaufland. Česko se tak přidává k Německu a Slovensku, kde již platforma běží. Celkem mohou obchodníci cílit své zboží na zhruba 56 milionů zákazníků. V rámci spouštění tohoto tržiště je pro obchodníky stále platná nabídka včasné registrace s několika bonusy – nehradí se provize z prodeje ani základní poplatky. Současně získají slevu 30 000 Kč na reklamy na sponzorované produkty po dobu prvních šesti měsíců od spuštění marketplacu.

Kaufland v tiskové zprávě dále informuje, že už nyní je na platformě registrováno 2000 obchodníků, kteří dohromady nabídnou několik milionů produktů. Firma zdůrazňuje, že převládá nepotravinářské zboží. Nechybějí výrobky z kategorií, jako bydlení, elektronika, zahrada, móda, sport a podobně.

Obchodníkům Kaufland poskytne osobní podporu a konkrétní kontaktní osoby. Za využívání mnoha služeb přitom neúčtuje poplatky – kupříkladu za zařazení nabídek do příslušných multikanálových marketingových kanálů, zpracování plateb v místní měně nebo za překlad informací o výrobku.

V Německu funguje online tržiště Kaufland.de už rok a na Slovensku bylo spuštěno v polovině února.