Aktualita

09.05.2023

Chicagský veletrh Inspired Home Show bude mít pozměněný formát

Chicagský veletrh Inspired Home Show bude mít pozměněný formát

Na veletrhu Inspired Home Show v březnu příštího roku dojde podle k několika zajímavým změnám, jak naši redakci informovali sami organizátoři. Představenstvo IHA (International Housewares Association) se rozhodlo zkrátit délku výstavy na tři dny na základě zpětné vazby z průzkumů v celém odvětví a speciálních výborů složených z vystavovatelů a prodejců. Pořadatel i vystavovatelé si od této změny slinují, že bude výstava produktivnější a dynamičtější. A samozřejmě bude pro všechny účastníky také méně nákladná.

Současně dojde na místě k přesunům některých expozic a celkově lepšímu propojení jednotlivých zón sdružujících značky z určitých kategorií. Pořadatelé zdůrazňují, že nejde o skrytou redukci výstavní plochy. K té nedochází. Změny mají za cíl učinit veletrh lepším.

Inspired Home Show se letos vrátila již podruhé od covidové pandemie, která ji neumožnila v letech 2020 a 2021 pořádat. První postpandemický ročník konaný loni byl celkem přirozeně menší akce v roce 2019. Letošní veletrh již zaznamenal výrazný nárůst počtu vystavovatelů i resellerů.

Magazín SELL plánuje přinést z příštího ročníku veletrhu podrobnou reportáž. Připravujeme se také na veletrh IFA do Berlína, a dále pak na CES a KBIS, které jsou oba pořádané v Las Vegas. Z některých můžete očekávat také video reportáže na našem youtubovém kanálu.